Знайди себе у світі волонтерства!

Антибулінгова програма

Operation Respect„Повага Дією” (Operation Respect) – це неприбуткова організація, головною метою роботи якої є забезпечення кожної дитини безпечним, турботливим та шанобливим навколишнім середовищем, де академічний, соціальний та емоційний розвиток дитини може проходити без знущань, цькувань та насильства.

Заснована Пітером Ярроу з легендарної фольклорної групи „Пітер, Пол та Мері”, Організація поширює освітні ресурси, які призначені для створення клімату, що зменшує емоційну  і фізичну  жорстокість дітей. Це – унікальна організація, яка на шкільному рівні займається соціальним та емоційним навчанням дітей (SEL).

На сьогодні „Повага Дією” розробила програми навчання „Не Смійся Наді Мною” для 2-5 класів та 6-8 класів, а також для літніх таборів та позашкільних заходів.

Усі програми включають музику та відео, що дарують натхнення, а також плани занять, що є неодноразово перевіреними та високо оціненими програмами врегулювання конфліктів для працівників освіти та соціальних працівників.

Завдяки щедрості кампанії The McGraw-Hill Companies, „Повага Дією” видає та розповсюджує програми „Не Смійся Наді Мною” безкоштовно. З дня заснування організації було розповсюджено більше 150,000 екземплярів посібників.

„Повага Дією” також проводить професійну підготовку по ефективному запровадженню програми для викладачів. Наразі більше 40,000 працівників освіти США прийняли участь в тренінгах.

Стандартний тренінг  програми «Повага дією » триває 4 години. Ми рекомендуємо  10-15 хвилинну перерву в  середині, якщо це можливо,  на чай чи каву. Це допомагає тримати людей в тонусі і здатності сприймати інформацію.
Крім того, для тренінгу необхідне  таке устаткування:

– проектор,

– екран. У випадку, якщо у вас є біла стіна в кімнаті, де тренінг буде проводитися, то екран не потрібен;

– колонки для комп’ютера (під час тренінгу використовуються пісні Пітера Яроу),

– фліп-чарти або ватмани – не менше 5 сторінок,

– утримувач фліп-чартів або будь-яке інше  устаткування, щоб тримати фліп-чарти (тобто, на дошці – скотчем …),

– 4-5 маркери різного кольору,

– всі учасники повинні принести з собою ручку і щось, на чому можна писати.
Більшість наших тренерів мають свої ноутбуки. Але, якщо ви маєте ноутбук – будь ласка, повідомте нам,  щоб тренеру не потрібно було везти його з собою на тренінг.

Будь ласка, повідомте, якщо будь-який з вищевказаних пунктів не може бути наданий.

Також нам потрібна наступна інформація від Вас:

– Скільки людей візьмуть участь у тренінгу (стандартна аудиторія – 20-25 осіб);

– яка  цільова аудиторія (тобто вчителі, учні, шкільні психологи, соціальні працівники і т.д.) (відповідно до політики  програми «Повага дією» в Україні 2/3 від учасників повинні бути вчителями, або класними керівниками);

– у який час ви хотіли почати тренінг?

Навчально-методичний посібник “Не смійся з мене” Ви можете знайти за посиланням: https://drive.google.com/open?id=1Ex4lmVt_VCISkjgvRXKRqB0C3fzgZ4QT

За додатковою інформацією звертайтеся:

alternative.v.pr@gmail.com

Search

Зворотній звязок

Please wait...

Календар подій

Листопад 2023
M T W T F S S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031