Київ завершив фото-тур містами України та зібрав зацікавлену молодь!
Друзі, у столиці відбулася заключна презентація подорожуючої виставки світлин з програм Erasmus+ Молодь та Європейський корпус солідарності. Київ завершив наш фото-тур містами України та зібрав молодь на чудові активності! Традиційно показуємо, як усе пройшло У рамках відкриття виставки спочатку провели панельну дискусію. У ній взяли участь представники Національної молодіжної ради України, Національного Еразмус+ офісу в Україні, Інформаційного центру Erasmus+ Молодь та Європейський корпус солідарності в Україні. Разом учасники обговорили питання можливостей для молоді завдяки програмі Erasmus+, майбутнього напрямку розвитку цієї програми в нашій країні та можливості членства України у програмі Erasmus+.Також на захід запросили молодь, яка зацікавлена в майбутній участі у волонтерських програмах, і колишніх волонтерів програм European Voluntary Service та European Solidarity Corps, які розповіли про свій досвід, поділилися спогадами та цінним фідбеком про програми Erasmus+. Захід пройшов у камерній атмосфері та транслювався в онлайн на сторінці у Фейсбук.
«Мав чудову можливість поділитися досвідом мого волонтерства на фотовиставці, присвяченій Erasmus+ проєктам. Erasmus+ — змінює життя», — говорить Олександр Колядич. Він проходив Європейську волонтерську службу в Норвегії у 2016-2017 роках.
«Була дуже рада поділитися своїм досвідом волонтерства в Європейському корпусі солідарності. Хотілося познайомити та мотивувати молодь до участі у цій програмі, адже це незабутній досвід, що змінює світогляд назавжди, — додає Олександра Кустарнікова, яка була волонтеркою в Іспанії у 2015-2016 роках.
Фотовиставка стала чудовою нагодою згадати неймовірний досвід, підбити підсумки, а також, що важливо, поговорити про майбутні ідеї, шляхи та плани, надихнути молодь і надалі брати участь у програмах Erasmus+.
«Вважаю доцільним регулярно організовувати подібні виставки в різних регіонах України, аби більша кількість молоді ознайомилася з цими чудовими програмами», — говорить Валерій Бідношей, співзасновник, заступник голови Всеукраїнської асоціації молодіжного співробітництва “Альтернатива-В.
«Для мене особисто це честь бути частиною цього проєкту з проведення подорожуючої виставки, адже колись я і сама була EVS волонтеркою і з цього почався цей неймовірно цікавий шлях з програмою Erasmus+, якій я дуже вдячна за можливості саморозвитку. Зараз я і сама є координаторкою волонтерських програм, тому мені дуже приємно бачити ці світлини і згадувати той досвід, що у мене був на початку знайомства з Erasmus+», — говорить Анастасія Терещук, координаторка проєктів у Всеукраїнській асоціації молодіжного співробітництва “Альтернатива-В”.
Презентація виставки відбулася в затишному просторі Центральна бібліотека ім. Т.Г.Шевченка для дітей м. Києва. Регіональним організатором виступила All-Ukrainian Association for Youth Cooperation Alternative-V за ініціативою та у партнерстві з Інформаційним центром Erasmus+ Молодь та Європейський корпус солідарності в Україні.