Знайди себе у світі волонтерства!

Про нас

Всеукраїнська асоціація молодіжного співробітництва “Альтернатива-В”

– неполітична, неприбуткова громадська організація, що була заснована на добровільних засадах у 1992 році. ВАМС “Альтернатива-В” була створена з метою сприяння співпраці між молодіжними організаціями, сприяння виробленню молоддю України активної громадянської позиції через її залучення до програм у галузі освіти, спорту, культури, екології, захисту історичного надбання та допомоги соціально незахищеним верствам населення. Діяльність ВАМС „Альтернатива-В” спрямована на розвиток більш мирного суспільства, на зменшення соціальної несправедливості. Асоціація набула всеукраїнського статусу у червні 1999 року.

Основною метою Асоціації є здійснення діяльності, спрямованої на задоволення та захист молодих людей в Україні, їх законних соціальних, економічних, творчих, духовних та інших спільних інтересів.

IMG_0035

Основні напрями діяльності ВАМС «Альтернатива – В»:

  • організація та проведення міжнародних молодіжних волонтерських таборів на території України;
  • координація міжнародних волонтерських обмінів (короткострокових та довгострокових);
  • організація семінарів, тренінгів, спортивних заходів, консультацій, конференцій, стаді-турів на національному та міжнародному рівнях;
  • координація довгострокових соціальних волонтерських проектів (6-12 місяців) на території України з залученням іноземних волонтерів;
  • організація та проведення соціальних програм та спортивних заходів серед дітей та молоді на місцевому рівні з залученням молоді України.

ВАМС „Альтернатива – В” є:

  • член Альянсу європейських волонтерських організацій (Alliance of European Voluntary Service Organisations) (http://www.alliance-network.eu)
  • член Координаційного комітету міжнародного волонтерського руху при ЮНЕСКО (CCIVS/UNESCO/) (http://www.ccivs.org)
  • офіційний партнер Міжнародної громадянської служби (Service Civil International (https://www.sci.ngo/)

Search

Зворотній звязок

Please wait...

Календар подій

Листопад 2023
M T W T F S S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031