Знайди себе у світі волонтерства!

Шукаємо нові ідеї та партнерів в Україні

BАМС «Альтернатива-В» у пошуках нових ідей для волонтерських проектів на літо 2019 року:

Чи Вам цікава можливість організувати двотижневий проект у Вашому місті/містечку/селищі за участю міжнародної групи волонтерів?

Можливо, ініціатива Вашої громади потребує допомоги 10-15 волонтерів з різних країн світу?

Чи було б Вам цікаво запросити цілий світ до Вашого міста/містечка/селища влітку 2019?

Зв’яжіться з нами, якщо у Вас є ідея, і ми допоможемо Вам її реалізувати!

Кожного року Всеукраїнська асоціація молодіжного співробітництва «Альтернатива-В» у співпраці з місцевими партнерами координує міжнародні волонтерські табори за участю волонтерів з усього світу. Волонтерські табори проходять у різних регіонах України влітку та ранньої осені; зазвичай, тривалість волонтерського табору – 2 тижні.

Проекти проходять у формі таборів праці та відпочинку. Протягом першої половини дня (4-5 годин на день) міжнародна група волонтерів, що складається з 10-15 осіб (кількість представників від однієї країни в таборі, яка правило, не перевищує 2; загальна кількість іноземних волонтерів визначається окремо для кожного проекту в залежності від потреб проекту), виконує суспільно-корисну роботу для місцевої громади: благоустрій території та приміщень шкіл, дитячих будинків, шкіл-інтернатів, реабілітаційних центрів та інших соціальних установ, реконструкція та реставрація пам’яток архітектури, організація вільного часу місцевих дітей та підлітків, підготовка до фестивалів та просвітницьких акцій на тему прав людини, охорони довкілля та інших найактуальніших проблем суспільства. Після роботи учасники знайомляться з культурними цінностями, мовою та традиціями України, а також країн, з яких прибули учасники проекту.

Найважливіші принципи організації волонтерських таборів:

– робота, яку виконують волонтери, повинна бути потрібною і важливою для місцевої громади,

– місцева громада повинна бути залучена до реалізації проекту,

– результати роботи, що виконується міжнародною групою волонтерів, повинні бути помітними.

Зазвичай, мова спілкування у волонтерському таборі англійська (хоча рівень володіння англійською у різних учасників може дуже відрізнятись), інколи разом з англійською використовується українська або російська.

Волонтери разом виконують роботу за проектом, а також розподіляють між собою обов’язки щодо приготування їжі та прибирання.

ВАМС «Альтернатива-В» шукає нових партнерів та проекти на літо 2019 року на таких умовах:

– ВАМС «Альтернатива-В» забезпечує проект іноземними волонтерами та надає підготовленого керівника волонтерського табору;

– очікується, що місцевий партнер зможе запропонувати безкоштовне розміщення (проживання) та/або харчування для міжнародної волонтерської групи на весь період реалізації проекту. Бажаним є розміщення волонтерів групою з можливістю приготування їжі самими волонтерами. (Можливі варіанти розміщення: у місцевій школі, інтернаті, студентському гуртожитку тощо);

– очікується, що місцевий партнер зможе забезпечити міжнародну групу волонтерів роботою, яка є дійсно важливою для місцевої спільноти;

– очікується, що місцевий партнер зможе запропонувати певну культурну програму або варіанти для проведення вільного часу для міжнародної групи волонтерів (оплата культурної програми здійснюється коштом учасників табору та може субсидуватись «Альтернативою-В»).

З ідеями проектів Ви можете звертатися до нас до 24 лютого 2018.

– електронною поштою: alterplace.14@gmail.com

– телефоном (044) 288 09 15, (067) 549 62 99, (093) 379 03 03

Search

Зворотній звязок

Please wait...

Календар подій

Листопад 2023
M T W T F S S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031