Знайди себе у світі волонтерства!

Тренінги та семінари

DSC06750Тренінги, міжнародні обміни та семінари зазвичай проводяться в рамках програми Європейської Комісії «ERASMUS+»  та створені з метою залучення молоді до програм у галузі освіти, спорту, культури, екології, захисту історичного надбання та допомоги соціально незахищеним верствам населення. Основним завданням даного проекту є популяризації ідеї активного громадянсва, розвитку молодіжного лідерства на національному та міжнародному рівнях в різних соціальних галузях.

Це одні з різновидів освітніх заходів, які прохядять у формі обміну колективними зананнями на національному та міжнародному рівні та проводяться поза традиційною системою освіти. Як свідчить практика, колективні заняття в межах неформальної та інформальної освіти нерідко є більш інформативними та ефективними, ніж навчальні заходи в межах традиційної освітньої системи. Цьому сприяє вдало обрана тематика проектів, що розкриває конкретні сучасні проблеми певної сфери, а також участь у таких заходах в якості тренерів та фасилітаторів авторитетних представників практичної діяльності.

youth exchange posterПроекти проходять на англійській мові у формі 3-14 денних семінарів в країнах Европи та Східно-Кавказького регіону (Грузія, Молдова, Беларусь, Азербайджан, Вірменія, Росія та Україна). ГО ВАМС „Альтернатива-В” надає можливість молоді взяти участь у таких проектах за кордоном, з метою отримання міжкультурного досвіду спілкування, пошуку нових друзів, розширення бази знань в рамкам теми проекту  для подальшого використання та поширенні серед української молоді.

Для участі у тренінгах, семінарах та молодіжних обмінами слідкуйте за новинами в наших соціальних мережах  та для отримання більш детальної інформації звертайся по електронній пошті  – alternative.v.pr@gmail.com

Search

Зворотній звязок

Please wait...

Календар подій

Листопад 2023
M T W T F S S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031