Знайди себе у світі волонтерства!

Відгук нашої волонтерки Дарії Доронкіної після 4 місяців перебування на проєкті програми European Solidarity Corps у Франції

Всім привіт!

Пропонуємо вам відгук нашої волонтерки Daria Doronkina , яка зараз перебуває на довгостроковому проєкті у Франції в організації Concordia

***

Вже йде четвертий місяць мого майже річного волонтерства у Франції, в передмісті Ліона. Я виконую свою місію в соціальному центрі, де працюю з дітьми та підлітками, а також допомагаю з комунікаціями та дизайном афіш. Мої дні не схожі один на одний і мені це дуже до вподоби. Мене дуже радує, що ми з колегами добре ладнаємо, та мені дуже приємно з ними розділяти робочі будні.

Крім того, я дуже рада, що нас поселили в молодіжну резиденцію, де я знайшла друзів. Моя французька відчутно покращилась, бо я її вивчаю в будь-який вільний момент. 2 години мого робочого часу щотижнево виділяються на вивчання мови.

Віднедавна я почала більше мандрувати Францією на вихідних та вже встигла побувати на кінофестивалі в Клермон-Феррані та насолодитись горами в Греноблі.

Волонтерський рік в моєму випадку є чудовим варіантом, як провести gap year перед початком навчання: у мене є час підготуватись до університету, і одночасно з ним я працюю та отримую досвід, пізнаю нову країну. Я дуже задоволена своїм рішенням!

#escinfrance#concordiafrance#alternativev

Search

Зворотній звязок

Please wait...

Календар подій

Листопад 2023
M T W T F S S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031