Знайди себе у світі волонтерства!

Відгук нашої волонтерки Вікторії Пилипчук від участі в проєкті “Shelters of Solidarity” в Угорщині для дітей біженців з України

Усім привіт! ? Раді поділитись відгуком від нашої волонтерки Вікторії Пилипчук, яка взяла участь у таборі від Egyesek Youth Association EGY-22-03-ESC “Shelters of Solidarity” в Угорщині ?? де протягом двох тижнів мала нагоду допомагати діткам, які разом з рідними змушені були втікати від повномаштабної війни в Україні ?? Дякуємо Egyesek Youth Association за чудовий проєкт!

____________

“Це був мій перший досвід волонтерства за кордоном, і відбувалося це в Будапешті. Нас була група 10 волонтерів з 8 країн, і працювали ми в таборі для дітей українських біженців, що був організований “Terre des hommes” разом з “Egyesek Youth Association”, які і обрали нас як волонтерів на цей проєкт.

Жили ми в самому центрі Будапешта в кімнатах на 2 людей в хостелі, де загалом умови були дуже-дуже гарні із усім необхідним. Робота заключалася в допомозі організування активностей для дітей в таборі, це були діти трьох вікових категорій, і я обрала роботу з найменшими з них (6-9 років). Дітки були дуже гарні, як і персонал табору, що включав у себе угорських та українських працівників, від яких ми отримували всю необхідну нам допомогу і які стали для нас справжніми друзями. Робота тривала з 9 до 16 години, із двома перервами на перекус та один довгий ланч, але при цьому ми могли вільно брати перерви за необхідності, адже з дітьми завжди було багато дорослих (приблизно 1 головний викладач, 2 ведуть певну активність, 2-3 волонтери). У дітей був дуже насичених графік, великий спектр різних активностей, у яких ми також брали участь, десь як викладачі, а десь як діти. Перед роботою у нас були інструктажі щодо безпеки дітей, правильного поводження з ними, за надзвичайних ситуацій тощо.

Отже, після 16 години кожен робочий день та на вихідних ми мали час для дослідження міста та угорської культури. У Будапешті є дуже багато місць, які варто побачити, і ми звичайно зробили не все, але буде привід поїхати туди знову. Усі волонтери вже мали певний досвід, яким ділилися із усіма, усі вони були дуже мотивованими та комунікабельними.

Це був надзвичайно гарний досвід, я навчилася багатьом речам в роботі з дітьми, практикувала свою англійську, знайшла дійсно гарних друзів з усієї Європи, спілкувалася з багатьма розумними людьми, відвідала дуже гарне місто і відкрила для себе нові якості, якими я володію. Я можу з упевненістю сказати, що я маю на меті розвиватися в напрямку міжнародного волонтерства, адже мені дуже сподобалось і я отримала заряд мотивації працювати задля мого майбутнього. Тому тим, хто лише думає про цю активність, я рекомендую долучатися до таких шансів без сумнівів!”

Search

Зворотній звязок

Please wait...

Календар подій

Листопад 2023
M T W T F S S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031