Знайди себе у світі волонтерства!

Міжнародний волонтерський табір в селі Мощун біля Києва успішно проведено!

Вітання друзі! Протягом двох тижнів цього літа, завдяки підтримки партнерів і команди наших чудових волонтерів, ми провели волонтерський табір у с. Мощун Київської області. Цей табір був реалізований у рамках проєкту “Peacebuilding through Workcamps (PEWO)” і співфінансований Erasmus+

Це був винятково унікальний проєкт, незважаючи на виклик, що поставав для його організації у воєнний час. Ми ризикнули, вірячи, що зможемо досягти успіху. І цей проєкт дійсно виявився надзвичайно стимулюючим і корисним для всіх його учасників.

Крім великого прогресу, досягнутого в селі Мощун, проєкт також виявився надзвичайно продуктивним на психологічному рівні. Наші рутинні будні, наповнені працею, часто перетворювалися на змістовні розмови з місцевими жителями, які ділилися своїми історіями життя перших тижнів повномасштабного вторгнення та протягом цих півтора року війни, і завдяки цьому, віримо, змогли відчути підтримку.

Під час цього табору нам вдалося допомогти селу відремонтувати дорогу, міст та дитячий майданчик, допомогти місцевим жителям у відбудові зруйнованих подвір’їв, пофарбувати стіни у відремонтованих будинках.

Наш вільний час був присвячений дослідженню різних місць Київської області, а також був відведений для знайомств, культурного обміну та самоаналізу.

Протягом 2 тижнів ми мали програму, яка давала змогу нашим

краще зрозуміти українську культуру та поточну ситуацію:

– Зустрічі з довгостроковими волонтерами нашої асоціації з Франції та Німеччини та дискусії із ними

– Відвідання фестивалю української культури в місті Переяслав

– Зустріч з волонтерами ГО «Сміливі Відновлювати» @Сміливі відновлювати та обмін досвідом на спільному вечірньому заході

– Зустріч у книжковому хабі “Віч-на-Віч” в Гостомелі, який відкрила активістка @Маргарита Січкар

– Вечір українського автентичного танцю

– Воркшоп із приготування вареників

– Майстерня ляльки-мотанки.

Наші прогулянки селами Київщини не лише відкрили шрами воєнних руйнувань, але й запалили надію на їх остаточне відновлення. Проєкт завершився з надією на те, що такі місця, як це село, не будуть забуті.

Позитивний вплив цього волонтерського табору не був би таким без цієї супер групи волонтерів з різних країн, які приєдналися до нас у сприянні процесу відновлення України шляхом практичних зусиль. Наших друзів стало більше ????????????????????????????????????????????????????

Ми дякуємо за відправку волонтерів @Solidarités Jeunesses @Svi Asbl – Service Volontaire International @Volunteers For Peace і висловлюємо щиру вдячність нашим партнерським організаціям @INEX – Sdružení dobrovolných aktivit and @IBG Workcamps, чия підтримка та ініціатива зіграла вирішальну роль у втіленні цього проєкту в реальність!

#volunteering#workcamp

Search

Зворотній звязок

Please wait...

Календар подій

Лютий 2024
M T W T F S S
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031